Przedsiębiorstwo geodezyjne z Łodzi

GEO-CAL to przedsiębiorstwo geodezyjne z Łodzi założone przez Arkadiusza Sucheckiego. Firma jest zaangażowana w kompleksową obsługę inwestycji drogowych i kubaturowych. Doświadczenie w branży zdobywamy od lat, a od 2016 roku działamy prężnie, budując własną markę GEO-CAL.

Jakość i doświadczenie – poznaj GEO-CAL

Możemy pochwalić się udziałem w wielu projektach realizowanych na zlecenie firm Budimex, Strabag, Barosz Gwimet i nie tylko. Do realizacji swoich codziennych zadań wykorzystują nowoczesny sprzęt firmy Trimble i są to tachimetry robotyczne, GPS RTK oraz niwelatory precyzyjne. W naszej pracy bazujemy na oprogramowaniu CAD oraz C-GEO. Współpraca z nami oznacza zadowolenie z jakości usług, dokładności pomiarów i terminowości.

Współpraca z GEO-CAL

Zapraszamy do współpracy firmy działające w branży budowlanej, drogowej, wodno-kanalizacyjnej, gazowo-ciepłowniczej, jak również klientów indywidualnych. Działamy na terenie Łodzi i województwa łódzkiego, możemy podjąć się również obsługi geodezyjnej w innych rejonach Polski. Zaufaj specjalistom z doświadczeniem, już dziś umów się na spotkanie z GEO-CAL!

Kontakt z nami

Jesteśmy firmą geodezyjną z Łodzi. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, drogowo-mostowych jak również przedsiębiorstwa kubaturowe. Skontaktuj się z nami i poznaj zakres usług geodezyjnych.